ZUZANNA MICHALSKA: nasza reprezentacja na EURO 2016 we Francji

10 lipca 2016

Finał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji już za nami. Mistrzem została drużyna Portugalii, która w 1/4 finału na Stade Vélodrome w Marsylii wyeliminowała z rozgrywek reprezentację Polski.

Fernando Santos, obecny trener reprezentacji Portugalii, nie kryje swojej wiary w Jezusa, dlatego cieszymy się razem z Portugalczykami z ich finałowego sukcesu! 🙂

salomon-1000058

A my chcielibyśmy przypomnieć, jak rozpoczęły się rozgrywki w tej najbardziej udanej od lat dla naszej reprezentacji imprezie i kto wyniósł na murawę i ucałował piłkę, która dała nam, Polakom, tak wiele radości w ostatnich tygodniach.

Zuzanna Michalska, która od września 2016r. będzie uczennicą VI klasy Chrześcijańskiej Szkoły „Salomon”, miała zaszczyt towarzyszyć w Nicei 12 czerwca naszej drużynie, podczas jej pierwszego meczu na tych mistrzostwach, w którym Polska zwycięsko zmierzyła się z Irlandią Północną.

salomon-1000021

We Francji Zuzia była wraz z tatą Darkiem, na zaproszenie firmy organizującej konkurs dla młodych fanów piłki, w którym nagrodą była właśnie możliwość towarzyszenia drużynie swojego kraju.

Dzięki uprzejmości taty Zuzi mamy zdjęcia i możemy się tym faktem pochwalić.

Zuziu! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy. My wierzymy, że to nie przypadek, że właśnie Ty tam byłaś i że bez Twojej obecności nie udałoby się tak wiele, z tego, co udało się naszej drużynie tym razem.

Mamy nadzieję zobaczyć Cię także na najbliższym Mundialu 🙂