Przedszkole Salomonek otwarte!

9 maja 2020

Drodzy Rodzice
Niezmiernie cieszymy się, że od poniedziałku 11 maja nasze przedszkole zostanie otwarte. Jesteśmy w pełni gotowi, aby przyjąć Państwa dzieci. Biorąc pod uwagę obecne wytyczne, sale zostały odpowiednio przeorganizowane oraz zdezynfekowane i zaopatrzone w niezbędne środki higieniczne.
Przez najbliższe 2 tygodnie przedszkole będzie czynne w skróconym czasie od 8.00. do 15.00. Na razie została utworzona 1 grupa. Nauczyciele nadal będą kontynuować zdalne nauczanie dla dzieci, które pozostaną dalej w domu, na dotychczasowych zasadach.
Od poniedziałku w naszym przedszkolu będą obowiązywały bardzo restrykcyjne procedury, zarówno przyprowadzania, odbierania dzieci jak i pobytu w przedszkolu, po to aby zapewnić Państwa dzieciom oraz pracownikom najwyższe bezpieczeństwo. Procedury zostały wysłane do Państwa mailem. Bardzo prosimy o zapoznanie się z ich treścią i przygotowanie dziecka na powrót do przedszkola.

Ci z Państwa, którzy zdecydujecie się na posłanie dziecka do przedszkola w późniejszym terminie, bardzo proszę o wcześniejsze zgłoszenie dziecka drogą mailową na adres – sekretariat@salomon.edu.pl, z dokładną datą od kiedy dziecko przyjdzie do przedszkola. Jesteśmy w pełni gotowi na utworzenie 2 grup.

Dziękuję za Państwa zrozumienie, liczę, że wspólnie uda nam się sprostać nowej sytuacji.
Do zobaczenia w poniedziałek!

Dyrekcja NP Salomonek

Serdecznie pozdrawiam
Magdalena Milczarek