projekt500

6 lutego 2012

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Salomon”, ma na celu wychowanie młodego pokolenia w duchu wartości chrześcijańskich, na ludzi prawych i uczciwych, kochających Boga i ludzi. Chcemy również zapewnić naszym uczniom wysoki poziom wykształcenia poprzez naukę w mniej licznych klasach i w przyjaznej atmosferze.

Jako szkoła społeczna kierujemy naszą ofertę nie tylko do tych rodziców, których stać na opłacenie czesnego, ale także do rodzin mniej zamożnych, które nie mogą pozwolić sobie na opłacanie pełnego czesnego, a jednak chciałyby kształcić swoje dzieci właśnie w takiej szkole. Dla przykładu jedną z takich grup są dzieci z rodzin zastępczych, które mają już za sobą to co najgorsze, a teraz chcemy otworzyć dla nich nowe możliwości.

Chcąc więc zapewnić naukę tym wszystkim dzieciom w naszej szkole, zwracamy się do ludzi o otwartym sercu. Stworzyliśmy fundusz stypendialny, który nazwaliśmy „projekt500”. Projekt polega na tym aby 500 osób zadeklarowało wsparcie finansowe szkoły na najbliższy rok w wysokości minimum 10PLN miesięcznie, co nie stanowi wielkiego obciążenia dla większości ludzi, natomiast pomnożone przez wiele osób daje oczekiwany efekt. Jest to również zgodne z ideą która nam przyświeca aby szkoła byłą dziełem jak największej liczby ludzi wiary i dobrej woli. Pieniądze zgromadzone w ten sposób pozwolą na dofinansowanie czesnego dla wszystkich potrzebujących dzieci. Istnieje również możliwość przekazania jednorazowej wpłaty za cały rok.

Jeśli przekonuje Pana/Panią taka idea zapraszamy do współpracy i wsparcia tego dzieła.

W załączeniu deklaracja, którą prosimy wypełnić podając kwotę (10 zł lub więcej) oraz pozostałe dane potrzebne do kontaktu i korespondencji abyśmy mogli informować Państwa o działaniach Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej „Salomon” i wykorzystaniu powierzonych nam funduszy. Deklarację prosimy przesłać do koordynatora projektu – Ewy Wnęk drogą elektroniczną na adres

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Salomon”
Os. Pomorskie 13
65-548 Zielona Góra

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Edukacyjne
Bank Zachodni WBK S.A. 46 1090 1636 0000 0001 0917 9825
IBAN: PL 46 1090 1636 0000 0001 0917 9825
SWIFT: WBKPPLPP

Wpłaty z dopiskiem: projekt500


Rozliczenie PIT z PITax.pl
Najnowsze
Akcja "Warto być dobrym"
Polecamy
SpokoTato - inicjatywa dla ojców