Międzyszkolny Konkurs Świetlic

18 grudnia 2014

DSC02278a

9 grudnia 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 21 w Zielonej Górze odbył się Międzyszkolny Konkurs Świetlic pt. „W krainie bajek i baśni” poświęcony twórczości Wilhelma i Jakuba Grimm. I my tam byliśmy, w konkursach się zmagaliśmy. Na podium stanęliśmy, trzecie miejsce zdobyliśmy.

Uczniowie Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej „Salomon” długo przygotowywali się do międzyszkolnych zmagań, słuchając baśni w świetlicy, czytając je w domu, biorąc udział w konkursach, w których to należało udzielić poprawnych odpowiedzi na „pytania z miodowego słoja”.

Emocji było wiele. W wyniku eliminacji do pozaszkolnego etapu zakwalifikowali się: Tymoteusz Piechel, Kalina Rudawska, Tomasz Blaut, Filip Baren. To oni reprezentowali Salomonową Społeczność. Kalinka czyniła to w stroju gęsiarki.

Należy nadmienić, że poziom konkursu był bardzo wysoki. Organizatorzy zadbali o to, aby milusińscy brali udział w różnego rodzaju aktywnościach. Były zatem zmagania sportowe, praca plastyczna, układanie puzzli, odpowiedzi na pytania, prezentacja stroju, krzyżówka i wiele innych. Trzeba więc było ruszać zarówno głową, jak i całym ciałem. Jakże wielka była zatem nasza radość, kiedy Szanowne Jury, po przeliczeniu głosów, oświadczyło, że „Trzecie miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Świetlic pt. W krainie bajek i baśni” zdobyli uczniowie z Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej „Salomon”.

Serdecznie gratulujemy!

DSC02266a

DSC02272a

DSC02282a

DSC02285a

DSC02290a

DSC02298a


Rozliczenie PIT z PITax.pl
Najnowsze
Akcja "Warto być dobrym"
Polecamy
SpokoTato - inicjatywa dla ojców