ZAPROSZENIE: Zajęcia adaptacyjno – informacyjne 25 maja - dla dzieci i Rodziców

15 maja 2017

Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem poprzednim spotkaniem oraz sygnałami, że nie wszyscy Państwo mogli wziąć w nim udział, serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na kolejne zajęcia adaptacyjno – informacyjne

25 maja (czwartek) od godz. 16.30. do 18.00

w siedzibie Szkoły Salomon

W czasie zajęć:

• zaprezentujemy techniki i narzędzia, które wykorzystujemy podczas lekcji prowadzonych w klasach 0-III,
  • dzieci przeprowadzą eksperymenty wprowadzające do tematu zajęć, następnie zajmą się rozkodowaniem informacji, by dowiedzieć się, co czeka na nie w kolejnej części,
  • będą miały okazję zagrać na nietypowych instrumentach, jakimi są bum-bum rurki,
  • na koniec zaprosimy uczestników do wykonania pracy plastycznej,
  • całość zakończy się zdobyciem dyplomu potwierdzającego nabyte umiejętności.

Zajęcia poprowadzą wychowawczynie – pani Justyna Stańko i Katarzyna Dobrychłop. Ponadto będzie możliwość zapoznania się z ofertą szkoły.

W razie chęci uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami od poniedziałku do piątku, w godz. 8-14, pod numerami telefonów: tel. 68 320 77 77, kom. 509 718 024.

Bardzo prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w zajęciach poprzez kliknięcie poniżej

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was!

Korzystając z okazji pragniemy przypomnieć także na Pikniku Rodzinnym, który odbędzie się z okazji 10-lecia szkoły Salomon, już w najbliższą sobotę na Kąpielisku w Ochli. Wspólną zabawę zaczynamy już od godziny 11.

Czeka wiele atrakcji, rodzinnych zabaw dla dzieci i dorosłych oraz pyszny urodzinowy tort.

Będziemy zaszczyceni mogąc Państwa gościć na 10-tych urodzinach Salomona!