Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

28 czerwca 2012

W czwartek 28 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 i zarazem pożegnanie klasy VI. Klasa V przygotowała pełen humoru program artystyczny pt. „Albośmy to tacy cacy”dedykowany wszystkim uczniom odchodzącej klasy. Uroczystość zgromadziła rodziców, nauczycieli i uczniów i była niezwykle wzruszająca zwłaszcza dla szóstoklasistów, którzy ukończyli etap edukacyjny w naszej szkole a po wakacjach rozpoczną naukę w gimnazjum.

6

Pani Dyrektor M. Milczarek wręczyła uczniom dyplomy za wspaniałe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz nagrody za udział w konkursach przedmiotowych , a rodzicom listy gratulacyjne i podziękowania. Uroczystość uświadomiła nam jak szybko mija czas i nadchodzi kolejny rok szkolny. Wszyscy byli niezwykle wzruszeni, pojawiły się łzy radości z osiągniętych sukcesów i wspomnienia z czasu spędzonego w „Salomonie”, ale również łzy smutku z powodu rozstania z naszą Szkołą. Jednak każdy koniec może być początkiem czegoś nowego…
Życzymy naszym absolwentom błogosławieństwa Bożego na dalszej drodze edukacyjnej, a wszystkim uczniom i nauczycielom miłego wakacyjnego odpoczynku!

***

29 czerwca spotkaliśmy się w miłym gronie uczniów, rodziców i nauczycieli klas 0 – III, by uroczyście pożegnać mijający rok szkolny. Klasa pierwsza zorganizowała przedstawienie w formie wiadomości telewizyjnych, w których każdy uczeń indywidualnie lub w grupie mógł zaprezentować swoje zdolności i talenty. Były więc popisy recytatorskie, wokalne i teatralne, ale także odbył się pokaz mody letniej. Wszystko to przybrało formę zabawy i rozśmieszało widzów do łez.

Po przedstawieniu odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań rodzicom zaangażowanym w życie szkoły, wręczenie świadectw oraz wyróżnienie najlepszych uczniów nagrodami książkowymi. Szczególnym wydarzeniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, czyli zerówkowiczów, było przyznanie im dyplomów ukończenia oddziału przedszkolnego. Już po wakacjach czeka ich pasowanie na pierwszoklasistę!

{gallery}images/zako-rok-2012{/gallery}