Zajęcia łucznicze podczas ferii i zaproszenie na po feriach

21 stycznia 2013

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie naszej Szkoły brali udział w zajęciach łuczniczych prowadzonych przez trenera Marcina Karaszewskiego. Treningi cieszyły się dużym zainteresowaniem. Starsi i młodsi,dziewczęta i chłopcy – każdy jak „równy z równym” – konkurowali ze sobą strzelając do kolorowej tarczy. Było dużo zabawy i niemało nauki sztuki strzeleckiej.

PicMonkey Collage1

Mamy dobrą wiadomość – Zielonogórski Klub Łuczniczy, który rozpoczął działalność przy naszej Szkole, będzie organizował bezpłatne treningi z łucznictwa również po feriach!

W lutym będą odbywać się bezpłatne zajęcia łucznicze dla uczniów klas II-VI ChSP” Salomon”. Możemy na razie zapisać max. 15 dzieci. Zapisy będą odbywać się w 1 tygodniu po feriach (czyli do dnia 31.01.2013r)

Zajęcia rozpoczną się od czwartku – 7.02.2013r w godz. od 15.45 do 17.00

Zapraszamy uczniów klas II-VI do zapisywania się w Sekretariacie Szkoły. Serdecznie zapraszamy! A oto link do strony Zielonogórskiego Klubu Łuczniczego:www.zkl.zgora.pl.

{gallery}images/zaj-lucznicze-2013-01/gal{/gallery}