Zabawa angielskim, czyli English is fun!

23 maja 2013

logoW piątek, 17 maja nasza Szkoła zaprosiła uczniów klas I – III na Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „English is fun!”.

Konkursowiczów powitali uczniowie, którzy zaprezentowali się w piosenkach angielskich. Konkursowe zmagania odbywały się pod hasłem „At school”; w formie łamigłówek, krzyżówek i wyszukiwanek sprawdzano znajomość słownictwa dotyczącego tematu szkoły. Do rywalizacji stanęło 24 uczniów, 8 drużyn z zielonogórskich szkół.

8

Zabawa była świetna, a poziom bardzo wysoki i wyrównany – żeby wyłonić laureata III miejsca trzeba było ogłosić dogrywkę.

0collage

Ostatecznie na podium stanęły dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 18, Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Szkoły Podstawowej nr 6. Gratulujemy!

Nagrody dla wszystkich uczestników Konkursu ufundowała firma Pearson oraz Szkoła Języków Obcych „Empik”.

9
{gallery}images/zabawa-angielskim-czyli-English-is-fun/gal{/gallery}