Wizyta klasy VI na Drzwiach Otwartych w gimnazjach

15 marca 2013

Coraz bliżej czas decyzji – szóstoklasiści już niedługo będą musieli wybrać sobie nową szkołę. Gimnazja, chcąc im to ułatwić, organizują Drzwi Otwarte. 15 marca dzieci z klasy VI wraz z wychowawcą, panią Joanną Mamczur, wybrały się do dwóch szkół, Gimnazjum nr 1 oraz „Lotnika”.

1 044

Był to dzień pełen wrażeń, uczestniczyliśmy w ciekawych eksperymentach, pokazowej lekcji historii z użyciem tablicy multimedialnej; obejrzeliśmy też prezentację, której współautorką jest nasza absolwentka – Agnieszka Milczarek, która też oprowadziła nas po swojej szkole. Wkrótce planujemy także wizyty w innych zielonogórskich gimnazjach.

1 048

{gallery}images/wizyta-klasy-vi-na-drzwiach-otwartych-w-gimnazjach/gal{/gallery}