Warsztaty "Jak odkrywać i rozwijać dziecięce talenty?"

25 lutego 2016

Być może pod Twym bokiem rośnie wybitny matematyk, mistrz pędzla, wzięty architekt albo doskonały gitarzysta?

W Salomonie wierzymy, ża każde dziecko posiada swój unikalny talent (szczególną umiejętność), w którym powinno się rozwijać, choć wiemy, że nie zawsze jest on odpowiednio wcześnie przez otoczenie odkryty i kształtowany. W codziennej praktyce edukacyjnej naszej Szkoły przywiązujemy do tego pierwszorzędną wagę.

Jak odkrywać nieprzeciętne zdolności u swoich dzieci, jak je wzmacniać i wykorzystywać do budowania zdrowej osobowości, ku przyszłemu pożytkowi dziecka i jego otoczenia?

Wiele cennych wskazówek uzyskają Państwo podczas warsztatów, które odbędą się we wtorek 1 marca o godzinie 17:00 w Szkole Salomon.

Na warsztaty zapraszamy Rodziców wraz z pociechami w wieku od 4 do 7 lat. W czasie trwania warsztatów dla Rodziców nauczyciele Salomona poprowadzą praktyczne zajęcia rozwijające dla dzieci.

Z powodów organizacyjnych dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, dlatego prosimy zainteresowanych o dokonanie rejestracji udziału swojego oraz dziecka (dzieci). Decyduje kolejność dokonywanych zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!