Podsumowanie zeszłorocznego projektu Erasmus+ w Salomonie [PREZENTACJE]

19 listopada 2017

W II półroczu roku szkolnego 2016/2017 w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej „Salomon” w ramach projektu Erasmus + przebywało troje wolontariuszy: Lucas Szupszynski, Edoardo Pasquini oraz Alejandra González De La Peña Gil.

Uczniowie i Rodzice z pewnością pamiętają tę trójkę, która wniosła do społeczności szkolnej wiele radości i nowych, świeżych pomysłów. Do dziś wspominamy wydarzenia, które zainicjowali albo współtworzyli nasi goście.

Kalendarz na 2018 rok, który wkrótce trafi do Waszych rąk, ozdobiliśmy właśnie zdjęciami związanymi z aktywnościami Lucasa, Edo i Alejandra. Poniżej znajdziecie dokumnety w formacie PDF, w których wolontariusze podsumowali swój pobyt w naszej szkole, w Zielonej Górze i ogólnie w Polsce. Przypominamy, że więcej informacji o tym jak spędzali z nami czas znajdziecie także na ich blogach prowadzonych na szkolnej stronie.

W tym roku w Salomonie gościmy wolontariuszy z Włoch, Hiszpanii i Węgier. Są nimi: Giulia, Cristina oraz Flora Veronika. Już wkrótce przybliżymy Wam je.