Szkolny konkurs na rodzinną szopkę betlejemską rozstrzygnięty!

21 grudnia 2016

Tegoroczny konkurs na rodzinną szopkę wykonaną z materiałów recyklingowych cieszył się dużym zainteresowaniem. Przepiękne, bardzo pomysłowe szopki pojawiły się na naszym szkolnym korytarzu.

Jury miało ciężki orzech do zgryzienia by wybrać te najładniejsze. Oceniany był pomysł, zaangażowanie samego ucznia oraz staranność wykonania.

Spośród szopek wykonanych przez uczniów klas 0-III 1. miejsce zajął Iwan Blaut. Wyróżnienia otrzymali: Ruta Kowalczyk, Wojciech Poniedziałek i Tymoteusz Piechel.

Spośród uczniów klas IV-VI 1. miejsce zajęli ex aequo: Hania Markowska i Roch Kowalczyk, a wyróżnienia otrzymali: Emilia Piechel oraz rodzeństwo, Inez i Tymoteusz Nowak.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodki upominek.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział i wielki wkład pracy – wierzymy, że przygotowywanie Waszych dzieł było także świetną rodzinną zabawą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii niezwykłych szopek betlejemskich…