Świąteczny pakiet szkolny dla Mołdawii

30 października 2011

treeŚwięta Bożego Narodzenia to czas szczególny dla każdego z nas, czas w którym na nowo przeżywamy radość z narodzenia Pana Jezusa, czas w którym dzielimy się naszą miłością z drugim człowiekiem. Dlatego też również w tym roku, już po raz trzeci, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Salomon”, organizuje zbiórkę darów z okazji Świat Bożego Narodzenia dla szkoły w Peneszeszti w Mołdawii. Akcja jest organizowana we współpracy z Misją Przyjaciół Dzieci, a patronat nad nią objęło Radio PLUS Zielona Góra. Tegoroczna zbiórka jest pod hasłem – „ŚWIĄTECZNY PAKIET SZKOLNY DLA MOŁDAWII” – zbieramy materiały i przybory szkolne, takie jak farby, kredki, pisaki, długopisy, piórniki, zeszyty, bloki rysunkowe, papier kolorowy itp. , które następnie trafią do dzieci ze szkoły w Peneszeszti.

Dary można przynosić do siedziby szkoły, która mieści się w Zielonej Górze na Osiedlu Pomorskiem 13, w budynku Zespołu Szkół Edukacyjnych nr 3, na 2 piętrze. Zbiórkę zaczynamy 1 grudnia i przez kolejne 3 tygodnie czekamy na Państwa, aż do 21 grudnia, w godz. od 8.00. do 15.00.