Stokrotnie dziękujemy za okazane wsparcie!

29 stycznia 2019

Zarząd Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego oraz dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej „Salomon” serdecznie dziękują za zaangażowanie się w dzieło budowania placówki chrześcijańskiej w Zielonej Górze.

Firmie BCD Spółka z o.o. bardzo dziękujemy za przekazanie nam farby, dzięki której mogliśmy przygotować wspaniałe sale dla naszych uczniów.

Firmie SWISS KRONO sp. z o.o. serdecznie dziękujemy za przekazanie nam paneli, dzięki którym mogliśmy przygotować wspaniałe podłogi w salach dla naszych uczniów.

Firmie KB Materiały Budowlane składamy podziękowania za przekazanie nam farby, dzięki której mogliśmy przygotować wspaniałe sale dla naszych uczniów.

Firmie Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. składamy wielkie podziękowania za przekazanie nam podkładów pod panele oraz listew przypodłogowych, które pomogły nam w przygotowaniu sal dla naszych uczniów.

Firmie Flügger farby bardzo dziękujemy za podarowanie nam farby, dzięki której mogliśmy przygotować sale dydaktyczne dla uczniów naszej szkoły.

Rozliczenie PIT z PITax.pl