Rozstrzygnięcie II edycji Szkolnego Konkursu "Rodzinna Szopka Betlejemska"

15 grudnia 2011

image201202111W trakcie spotkań Jasełkowych w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie corocznego konkursu szopek. Uczniowie klas 0-VI wraz ze swoimi rodzicami przygotowali małe arcydzieła. Szopki prezentowały wysoki poziom artystyczny.

Autorzy włożyli w ich wykonanie wiele pracy i serca. Użyli przeróżnych materiałów: makaronu, masy solnej, włóczki, warzyw, klocków lego, pierników. Zwracali dużą uwagę na estetykę prac. Komisja miała trudne zadanie oceny szopek. Po ożywionej dyskusji pierwsze miejsce w klasach IV – VI przyznano rodzinie Milczarków, w klasach 0 – III przyznano rodzinie Smorawińskich i Michalskich.

Komisja przyznała również parę wyróżnień 🙂 Laureaci I miejsc wybiorą się całymi rodzinami do Pijalni Czekolady. Uczniowie wyróżnieni otrzymali pyszne słodkości . Zwycięzcom gratulujemy!

{gallery}obrazy-stara-strona/wydarzenia/konkurs{/gallery}