Regionalny konkurs piosenki angielskiej "Singing Is Fun" 2011

22 listopada 2011

image20120211122 listopada 2011 roku w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyła się kolejna edycja Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej Singing is fun. Nie mogło na nim zabraknąć uczniów ChSP „Salomon”!

Sara Babicz, Wiktoria Milczarek oraz Sara Kuczmajewska zaśpiewały piosenkę z filmu „Książę Egiptu” pt. „When you believe”. Akompaniowała im p. Nirina Siwak na keyboardzie i Alicja Blachura na skrzypcach, a występ ożywiła tańcem Zuzia Michalska. Dziękujemy im za udany występ!

Do występu przygotowały uczennice p. Nirina Siwak (śpiew, gra na instrumentach, ruch sceniczny) oraz p. Joanna Mamczur (tekst i wymowa angielska).

Współorganizatorami konkursu „SINGING IS FUN” są: Społeczna Szkoła Podstawowa, Samorządowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia oraz Punkt Europe Direct Zielona Góra.

{gallery}obrazy-stara-strona/wydarzenia/regionalny-konkurs-piosenki-angielskiej-singing-is-fun-2011{/gallery}