•  

   

  • Stokrotnie dziękujemy za okazane wsparcie!
   Zarząd Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego oraz dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Chrześcijańskiej Szkoły Podstawowej „Salomon” serdecznie dziękują za zaangażowanie się w dzieło budowania placówki chrześcijańskiej w Zielonej Górze. 
  • Informacja dla Rodziców: Spotkanie organizacyjne
   Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 5 lutego o godz. 17.00. w budynku przy ul. Rydza Śmigłego 1, w sali grupy przedszkolnej na parterze.
  • Informacja dla Rodziców: Otwarcie przedszkola
   W związku przesunięciem się prac przygotowawczych związanych z powstaniem przedszkola, planowane otwarcie Niepublicznego Przedszkola” Salomonek” przewiduje się na wrzesień. Zapraszamy do kontaktu.
  • Otwieramy przedszkole „Salomonek” – prace remontowe trwają!
   W ostatnich dniach zakończyliśmy wyburzanie ścianek i nasza sala powoli nabiera kształtu sali przedszkolnej. Teraz przed nami kolejny etap – szpachlowanie, malowanie oraz zrobienie podłóg i sufitów. Oprócz tego powstają piękne łazienki dla maluszków. Ostatnim etapem prac będzie ogrodzenie terenu i zrobienie placu zabaw. Chcąc stworzyć to wymarzone miejsce dla [...]