„Pójście do szkoły przygodą dla mojego dziecka” - zaproszenie na warsztaty Salomona

30 marca 2016

Czy pójście do szkoły może być przygodą dla mojego dziecka?
Jak poradzi sobie ono w tej nowej sytuacji?
Te i inne pytania nurtują serca i umysły Rodziców.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zapraszamy na warsztaty poświęcone tym zagadnieniom.

Podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek 7 kwietnia 2016r. o godz. 17.00 w Szkole „Salomon” każdy rodzic będzie miał szansę przyjrzeć się temu, czy jego dziecko jest gotowe do sprostania zadaniom adepta pierwszej klasy lub zerówki. Wspólnie zbadamy rodzicielskie obawy i oczekiwania związane z pójściem pociechy do szkoły.

Na warsztaty zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi w wieku od 6 i 7 lat, a także dziećmi, które do szkoły pójdą za jakiś czas, czyli 4 i 5-latkami. Dla nich nauczyciele naszej Szkoły poprowadzą praktyczne zajęcia rozwijające. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy!