Niezwykły gość i poruszająca historia

4 października 2016

We wtorek na godzinie biblijnej gościliśmy w naszej szkole panią Alinę Bhatti – przedstawicielkę Fundacji ESPA.

10154198_711163375588375_8621712143945176443_nFundacje ESPA (Polska) oraz HOP-E (Filipiny), pomagają pokonać ubóstwo na Filipinach, poprzez cztery aktywności: edukację, zatrudnienie, wsparcie, oraz organizację wydarzeń.

Filipiny to duży kraj i jest tam wiele skrajności. Zobaczyć można społeczeństwo zamożne, żyjące głównie w stolicy kraju Manili, jak również wiele skrajnie biednych ludzi, zamieszkujących archipelag na około siedmiu tysiącach wysp. W wielu miejscach ludzie nie mają bieżącej wody, elektryczności i podstawowych warunków do życia.

To właśnie w takich miejscach działa Fundacja ESPA. Do tej pory zostały wybudowane  na tych terenach 3 szkoły, do których uczęszcza 160 dzieci.

I właśnie o tych dzieciach, ich życiu i edukacji mogliśmy dowiedzieć się więcej podczas naszego spotkania.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu o działalności Fundacji ESPA

ESPA_GAiN_HHCIt’s so good to have partners 🙂 Together we can do more! Thank you GAiN Almut Marburger and HHC Andre Gasiorowski for your support and partnership 🙂

Opublikowany przez Fundacja ESPA na 29 listopad 2015