Nauczyciel do zerówki - oferta pracy

6 czerwca 2013

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Edukacyjne przyjmie do pracy od września 2013 r,

nauczyciela do zerówki /
nauczanie zintegrowane

w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej „Salomon” w Zielonej Górze.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe pedagogiczne, kierunek wychowanie przedszkolne, nauczanie zintegrowane (może być licencjat).
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi.
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie zabaw językowych z dziećmi w oddziale przedszkolnym (zerówka), będzie dodatkowym atutem.
  • Wszelkie talenty mile widziane.

Poszukujemy osoby cechującej się wysoką kulturą osobistą, prezentującą wysokie standardy moralne, ciepłej i serdecznej, odpowiedzialnej i zaangażowanej, która potrafi czerpać radość z pracy z dziećmi.

Oferujemy:

• ciekawą pracę z dziećmi, możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenie kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) proszę przesyłać na adres: sekretariat@salomon.edu.pl.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.68 320 77 77.