„Mój przyjaciel Kot” - konkurs rozstrzygnięty!

18 lutego 2016

Miło nam poinformować, że 17 i 18 lutego został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Kot”. W konkursie wzięło udział 158 dzieci z 21 przedszkoli/oddziałów przedszkolnych.

konk rozstrz

Jury w składzie:

• Pan Mirosław Musiał – przedstawiciel ZOK
  • Pani Karolina Spiach – przedstawiciel BWA
  • Pani Dorota Polaczek oraz Pan Roman Frodyma – przedstawiciele Domu Harcerza w Zielonej Górze

wyłoniło 16 laureatów konkursu – serdecznie gratulujemy!

Mój przyjaciel Kot -lista laureatów

Galeria wyróżnionych przez Jury prac

salomon-2105

Dla wszystkich dzieci ufundowaliśmy nagrody rzeczowe.

salomon-2132

Dziękujemy najmłodszym i ich Rodzicom oraz Dziadkom za udział w konkursie i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Szkoły podczas kolejnych wydarzeń, które zaplanowaliśmy.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć z obydwu dni finału konkursu.

zdjęcia z 17 lutego zdjęcia z 18 lutego