Mistrz Pięknego Czytania: Ogromny sukces uczniów Salomona

1 czerwca 2017

Od 16 do 26 maja w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze odbywały się przesłuchania w ramach XVIII Przeglądu: „Mistrz Pięknego Czytania”. Tegoroczne hasło brzmiało: „A to ci historia!”.

Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa miłośników książek. Byli to: Hanna Mirkowska, Wojtek Poniedziałek, Franciszek Patryn, Tomasz Blaut, Julia Krześniak, Iga Karwan, Igor Karwan, Wiktoria Kolendowicz, Maciej Lubiński, Dawid Owsiński, Antonina Lubińska, Małgorzata Pietrzak, Karol Michalski, Zuzanna Michalska, Jacek Bernaciak, Tymoteusz Burzyński, Małgorzata Pietrzak.

Reprezentanci naszej szkoły przygotowywali się do konkursu w ramach koła recytatorsko – teatralnego.  Wielu z nich ćwiczyło także w domu.

Efektem tego były świetne występy. Niestety, jury mogło nagrodzić tylko niektórych. Laureatami XVIII Przeglądu: „Mistrz Pięknego Czytania” zostali Wojciech Poniedziałek oraz Tomasz Blaut.

Serdecznie gratulujemy!