Mikołajkowe spotkanie klasy IV

8 grudnia 2015

W poniedziałek 07 grudnia 2015 roku odbyło się wyczekiwane i skrupulatnie zaplanowane Mikołajkowe spotkanie klasy IV. Wszyscy uczestnicy tegoż wydarzenia przybyli do szkoły w wyjątkowo dobrych humorach, zaopatrzeni w prezenty oraz w smakołyki. Jak się później okazało, nie jedna mama wstała dużo wcześniej, by upiec dla naszych milusińskich pyszne ciasto czy wyśmienite babeczki.

W trakcie spotkania okazało się, że wprawdzie duch ochoczy, ale ciało słabe i nie dało się zjeść wszystkich przyniesionych słodkości. Wyglądały tak zachęcająco!

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się mini konkurs polegający na wspólnym wykonaniu portretu Świętego Mikołaja. Utrudnieniem było to, że malarze mieli zasłonięte oczy. Powstał zatem nieco abstrakcyjny artefakt przypominający do złudzenia twórczość Witkacego. Cóż, przed nami sława!

Oczywiście, najwięcej emocji towarzyszyło wręczeniu prezentów. W sali usłyszeć można było: „jaka piękna maskotka, bardzo o takiej marzyłam”, „ach, jaki wspaniały notes, teraz już o niczym nie zapomnę”. Ostatnie zdanie wypowiedziała nasza wychowawczyni i trochę nas to martwi.

To był naprawdę udany dzień. Naszym Kochanym Rodzicom dziękujemy za pyszny poczęstunek, który mogliśmy dzięki Wam wspólnie zjeść. Czekamy na kolejne spotkania integracyjne z udziałem uczniów klasy IV.