Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego "A Sea of Words"

11 lutego 2016

11 lutego o godzinie 13.30 odbył się w naszej Szkole Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego „A Sea of Words”. W konkursie wzięło udział piętnaścioro dzieci pięcio- i sześcioletnich z zielonogórskich przedszkoli.

ang

Wszyscy uczestnicy wspaniale się zaprezentowali.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani dyrektor Magdaleny Milczarek postanowła przyznać wyróżnienia:

• Julii Smoter i Basi Gniteckiej z Miejskiego Przedszkola nr 24 za utwór „Smile and Show Your Dimples”,
  • Michałowi Domagale z Miejskiego Przedszkola nr 34 „Rozśpiewane Przedszkole” za utwór „Seven Little Monkeys” oraz
  • Tosi Kalinowskiej, Tosi Włosińskiej i Jasiowi Dróbce z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Baśni” za utwór „In the Woods”.

Gratulujemy!

Zachęcamy od obejrzenia galerii zdjęć z konkursu.