Konkurs Piosenki „SINGING IS FUN" 2012

12 grudnia 2012

23 listopada 2012 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego odbyła się III edycja konkursu piosenki angielskiej pt. „SINGING IS FUN”.

Wiktoria Milczarek, Aleksandra Szarecka i Alicja Blachura

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych klas I-VI, jego celem jest popularyzowanie języka angielskiego, rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz integracja uczniów z terenu województwa lubuskiego.

W imprezie wzięło udział 60 osób z całego województwa, poziom konkursu był bardzo wysoki. Naszą Szkołę reprezentowały Wiktoria Milczarek i Alicja Blachura, a układ choreograficzny z flagami zaprezentowała Aleksandra Szarecka. Dziewczęta zaprezentowały piosenkę „The call” Reginy Spektor, pochodzącą z popularnego filmu „Opowieści z Narnii: Książę Kaspian”.

Dziękujemy im za udane wykonanie, a paniom Joannie Mamczur i Karolinie Hołowni za przygotowanie występu. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze, Lubuski Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT oraz Samorządowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia w Zielonej Górze.