II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej - zaproszenie

10 października 2012

obraz20111113153136Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Salomon” w Zielonej Górze serdecznie zaprasza uczniów klas IV-VI do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Patriotycznej.

Honorowy Patronat nad uroczystością objęła Wiceprezydent Zielonej Góry Pani Wioleta Haręźlak.

Przez to wydarzenie pragniemy stworzyć okazję do wymiany artystycznych wrażeń i jednocześnie zaproponować nowy, artystyczny sposób wychowania patriotycznego młodych Polaków.

Zwycięzcy festiwalu zdobędą nagrodę dla swojej szkoły w dwóch kategoriach: solista i zespół. Dla wszystkich uczestników organizator zapewnia dyplomy i słodkie upominki.

Zapraszamy!

{attachments}