Finał konkursu plastycznego "Przyjaciele ze Stumilowego Lasu"

16 marca 2017

Dziś w Szkole Salomon był Dzień Otwarty, podczas którego wręczyliśmy także wyróżnienia Laureatom II Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Przyjaciele ze Stumilowego Lasu”. Tak jak w ubiegłym roku, kiedy konkurs poświęcony był kotom, frekwencja baaardzo dopisała. Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac plastycznych. W galerii poniżej prezentujemy wybraną finałową 30-stkę.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i miłośnikom opowieści o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Książkę o Kubusiu Puchatku, pełną wielu mądrości, lubią zresztą jak się okazało nie tylko dzieci, ale i ich rodzice.  🙂 Naszym ulubionym cytatem z przygód mieszkańców Stumilowego Lasu, jest chyba ten:

To co sprawia, że jestem inny, to rzeczy, które sprawiają, że jestem sobą.

Bądźcie sobą i do zobaczenia w przyszłorocznym konkursie, a może… już we wrześniu w Szkole Salomon? 🙂