Finał Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego z udziałem uczniów Salomona

12 kwietnia 2016

12 kwietnia 2016r. w sali Hydro(za)gadka Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbył się Finał Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

Sześcioro uczniów Salomona wystąpiło wśród licznej konkurencji w dwóch grupach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI. Uczniowie naszej Szkoły wyłonieni zostali w eliminacjach szkolnych.

Do występów przygotowała uczniów Pani Paulina Gajna. W kategorii klas IV-VI Szkołę reprezentowali: Tomek Blaut, Ife Lasege i Iga Karwan, a w kategorii młodszej (klasy I-III) byli to: Wojtek Poniedziałek, Dawid Owsiński oraz Franek Patryn.

I to właśnie występ tego ostatniego został najbardziej doceniony przez Jury, które przyznało Frankowi wyróżnienie i nagrodę książkową.

Wszystkim uczestnikom, także tym, którym w tym roku nie udało się swoją interpretacją podbić serc Jury, serdecznie gratulujemy występu scenicznego i życzymy, aby udało się to w kolejnych edycjach Konkursu Recytatorskiego.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Wyniki i zdjęcia na stronie ZOK

Wybrane zdjęcia ze strony ZOK (fot. Paweł Stawarz

1460625183-987eb9c956bc6f5cca29dbda04bb984c

{gallery}images/2015-2016/040-lkr-zok/FOTO_ZOK{/gallery}