Emma, Olha i Sorina - nowe wolontariuszki w Salomonie

11 czerwca 2015

Emma

Cześć, mam na imię Emma i mam 19 lat. Jestem ze Słowacji. Przyjechałam tutaj, bo chciałam, żeby wszystko było nowe. Dużo rzeczy robiłam po pierwszy raz. Skończyłam szkołę. Chciałam odpocząć od nauki. Mieszkam całe życie w Słowacji, w Żylinie. Mój ojciec jest muzykiem i ma firmę, naprawia i sprzedaje instrumenty muzyczne. Moja matka była ekonomistką. Moja siostra ma 15 lat i chodzi do szkoły. Trudno mi określić, czym się interesuję, ponieważ moje zainteresowania bardzo szybko się zmieniają. Jednak jedna rzecz jest niezmienna – lubię tworzyć. Poza tym interesuję się filozofią, humorem, projektowaniem, rysunkiem i sztuką. Mam swój własny świat, w którym mieszkam.

Olha

Nazywam się Olha Nazarenko, mam 20 lat. W Kijowie skończyłam studia i zdecydowałam szukać przygód:) Zostałam wolontariuszką w szkole podstawowej “Salomon” i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Przyjechałam do Polski z Kijowa, to jest stolica Ukrainy. Jeszcze w szkole interesowałam się Polską, jej historią i kulturą, trochę uczyłam się też języka polskiego 🙂 A kiedy zdecydowałam się zostać wolontariuszką, to szukałam projektu właśnie w Polsce. Bardzo lubię podróżować, chcę zwiedzić Afrykę.

sorinaf

Sorina

Witam wszystkich! Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę powiedzieć kilka słów o sobie. Jestem Sorina z Rumunii, mam 24 lat i jestem optymistką. Studiowałam psychologię i bardzo interesuję się rozwojem młodzieży. Dlatego też myślę, że bycie tutaj jest dla mnie wielką szansą, aby dowiedzieć się więcej na temat rozwoju młodzieży i ogólnie edukacji. Moje hobby to jazda na rowerze, gra w tenisa, wycieczki w góry, tańczenie salsy oraz…poznawanie cudownego świata.Jestem szczęśliwa, że teraz przyszła kolej na Polskę!