Dzień Dziecka w Krainie Słodkości

10 czerwca 2013

Od czasu do czasu każdy z nas chciałby być dzieckiem. Niektórzy mają to szczęście, że dziećmi jeszcze są i korzystają z tego jak mogą! Zwłaszcza w Dzień Dziecka.

IMG 0508

Naszym najmłodszym uczniom umililiśmy ten dzień wyjściem do najsłodszego miejsca w mieście – Krainy Słodkości.

Tam dzieci mogły dowiedzieć się, jak powstaje karmel, z którego później robi się cukierki i lizaki, a co najważniejsze same mogły uczestniczyć w procesie produkcji tychże. Najpierw powstały kreatywne projekty, które później trzeba było wykonać.

Pracy było co nie miara, ale nikt nie narzekał na zmęczenie, a efekty były wysoce zadowalające (zwłaszcza kubeczki smakowe.

IMG 0529
{gallery}images/dzien-dziecka-w-krainie-slodkosci/gal{/gallery}