DRZWI OTWARTE we współpracy z AKADEMIĄ RODZICA

3 stycznia 2016

ulotka konferencja co z niego wyrośnie

Szanowni Rodzice!

Z ogromną radością zapraszamy Państwa na konferencję – „Co z niego wyrośnie – czyli jak świadomie inwestować w charakter mojego dziecka?”

Konferencja odbędzie się 11 kwietnia 2015 roku, w godz. od 10.00. do 14.00., w  Zielonej Górze, w siedzibie Centrum Integracji Społecznej, ul. Staszica 4.

Uzyskacie Państwo cenne informacje, a także wsparcie w procesie świadomego kształtowania charakteru dzieci, a w szczególności:

– stworzenia i realizacji wizji wychowania,
– znajomości etapów i norm rozwojowych dzieci,
– radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo,
– umiejętnego stawiania granic,
– wykorzystania naturalnego potencjału dziecka,
– stosowania na co dzień przykładów dobrych praktyk.

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie do 10 kwietnia 2015 do godz. 12.00.,  poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego tutaj.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram:

10.00. – Powitanie
10.10. – 10.25. – Co z niego wyrośnie – wizja wychowania – K.Hołownia
10.25. – 11.00. – Czym skorupka za młodu nasiąknie – dr A.Doliński
11.00. – 11.30. – Ja i trudne zachowania mojego dziecka – dr A.Doliński
11.30. – 11.45. – Przerwa
11.45. – 12.25. – Czy ustalać dziecku granice i czemu one służą? – mgr K.Borek
12.25. – 12.55. – Mam talent – naturalny potencjał dziecka – mgr K.Borek
12.55. – 13.10. – Przerwa
13.10. – 13.55. – Wychowanie przez inicjację – G.Blaut
13.55. – 14.00. – Podsumowanie i zakończenie konferencji

Prelegenci:

dr Artur Doliński – doktor nauk humanistycznych, autor ponad 40 książek i artykułów z zakresu pracy z ludźmi, wykładowca, kierownik studiów podyplomowych – Resocjalizacja oraz Akademia Trenera Grupowego, twórca koncepcji Zarządzania Relacyjnego.

mgr Katarzyna Borek – etnolingwistka, nauczyciel i doradca w Instytucie Poradnictwa Chrześcijańskiego, wykładowca w ramach programu „Życie na skale”, nauczyciel wychowania przedszkolnego, propagatorka glottodydaktyki.

Karolina Hołownia – wiceprezes Fundacji Warto, współpracująca z kliniką medyczną Choices w USA, przedstawiciel ich programu profilaktycznego w Polsce, wykładowca, doradca i nauczyciel.

Grzegorz Blaut – wykładowca, coach, założyciel Inicjatywy Spoko Tato, Zielonogórskiego Klubu Morsa i Dziecięcego Klubu Morsika „Salomon”.

{attachments}

Już wkrótce kolejne spotkania

• 14 maja 2015, godz. 17.00. – 18.30. – „Żeby mu się chciało – jak motywować dziecko?”
  • 13 czerwiec 2015, godz. 10.00. – 13.00. – „Święto Rodziny”

Zapisy na dalsze spotkania:

tel.68 320 77 77, e-mail: sekretariat@salomon.edu.pl

Miejsce dalszych spotkań:

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Salomon”
oś.Pomorskie 13, Zielona Góra