• Chcemy pomóc rówieśnikom na Filipinach

Wraz z fundacją ESPA postanowiliśmy wspomóc dzieci na Filipinach. Na jednej z godzin biblijnych poznaliśmy sytuację filipińskich dzieci, która jest bardzo trudna oraz dowiedzieliśmy się o wolontariacie, który działa na ich rzecz.

Postanowiliśmy nie poprzestawać na słuchaniu i współczuciu! Chcemy im pomóc –  wiemy, że musimy im pomóc!

Postanowiliśmy, że przez cały listopad i grudzień na świetlicy szkolnej będziemy przygotowywać różne świąteczne niezwykłości na jarmark świąteczny, który odbędzie się przy okazji wystawianych w naszej szkole Jasełek. Podczas jarmarku wykonane przez nas przedmioty będą sprzedawane, a cały dochód z tego przekażemy na wsparcie naszych rówieśników z Filipin.

Cel jaki sobie wyznaczyliśmy to zebranie 1 000 zł na pomoce dydaktyczne dla młodych Filipińczyków. Wierzymy, że uda nam się to wspólnie z Wami osiągnąć!

Z góry dziękujemy za dopingowanie nas w tym postanowieniu i liczymy na Waszą hojność podczas jarmarku, którego termin podamy już wkrótce! 🙂

logo 10154198_711163375588375_8621712143945176443_n

EFEKTY?