Bal Karnawałowy klas 0-3

19 stycznia 2017

18 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy klas 0-3, który przeniósł wszystkich w fascynującą krainę bajek. Na zabawę przybyły księżniczki, książęta, rycerze, różne zwierzątka i wiele jeszcze innych postaci.

Wszyscy bawili się znakomicie. Humor dopisywał nie tylko dzieciom, ale także nauczycielom, którzy pod postaciami wesołego klauna, czerwonego kapturka, myszki Minnie oraz tajemniczej księżniczki z Indii, przygotowali wiele zabaw oraz konkurencji z atrakcyjnymi nagrodami. Taniec z balonem na gazecie, zawody w jedzeniu jabłka, przeróżne tańce to tylko niektóre z nich.

Podczas rozwiązywania zagadek, dzieci mogły również sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą bajek. Po konkurencjach na dzieci czekał poczęstunek. I tak czas naszej zabawy dobiegł końca. Szczęśliwi, z uśmiechami na ustach długo będziemy wspominać ten wspaniały, bajkowy czas 🙂

Kadra także potrafi się bawić… 🙂

Zapraszamy do obejrzenia dużej galerii zdjęć z tego wydarzenia.