Bal Karnawałowy 2014

3 lutego 2014

Po tegorocznym balu pozostały jedynie zdjęcia i cudowne wspomnienia. Zapraszamy do przeczytania wrażeń z uroczystości uczniów klasy trzeciej.

DSC 0684

Dzisiaj (30.01.2014r.) o godz. 10.50 w szkole „Salomon” został zorganizowany bal karnawałowy. Na początku mogliśmy się bawić tak, jak chcieliśmy, później pani zapowiedziała konkursy. Na koniec jedliśmy, bawiliśmy się i mieliśmy ostatni konkurs. Sądzę, że było wspaniale!!!
Kemi Lasege

 DSC 0685

Nasz bal karnawałowy odbył się w holu szkoły „Salomon” w czasie lekcji. Był to bal przebierańców. Bal był pt. „Na balu u króla dżungli”. Każde dziecko było przebrane za mieszkańca dżungli. Miałam strój czarnej pantery. Na początku śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy do ostatniej piosenki. Według mnie bal był wspaniały i były piękne dekoracje.
Zuzia Michalska

DSC 0688

Nasz bal karnawałowy pt. „Na balu u króla dżungli” odbył się na korytarzu szkoły. Nasza klasa została wybrana na rozpoczęcie balu. Na hasła nauczycieli były różne konkursy. Na zakończenie było pożegnanie. Moim zdaniem zabawa się udała.
Roch Kowalczyk

DSC 0711

Bal został zorganizowany przed południem. Był to bal przebierańców pt. „Na balu u króla dżungli”. Nas początku pani powiedziała, żebyśmy podeszli i zaprosiła 3 klasę, żeby dla wszystkich zatańczyła. Później wszyscy tańczyli. Następnie były konkursy i wygrały różne dzieci. Potem jeszcze był poczęstunek, a na koniec ostatnia piosenka. Było wspaniale, zabawa się udała, a dekoracje były piękne. Podsumowując była to najnajlepsza impreza na świecie.
Emilka Piechel

DSC 0700

Bal odbył się 30.I.2014r. Zabawę zorganizowano w holu szkolnym w godzinach lekcyjnych. Wszystko zaczęło się punktualnie. Były tańce, konkursy i poczęstunek. Po skończonej zabawie zabraliśmy się do sprzątania. Zabawa się udała. Podobała mi się dekoracja. Chciałabym jeszcze raz być na balu.
Kinga Leder

DSC 0704


Skomentuj

Skomentuj